De goeroe
Dit is het levensverhaal van een ogenschijnlijk doorsnee man die uitgroeit tot een goeroe.
Uiteindelijk raakt hij gevangen in een web van roddels, intriges en misverstanden. Toch blijft hij tot het einde toe trouw aan zichzelf. Op het moment dat hij alles verliest, bereikt hij het hoogste inzicht.
Een avontuurlijke zenroman, waarin burgerlijke moraal en verlichte inzichten voortdurend met elkaar op gespannen voet staan, en uiteindelijk niemand alleen maar goed of slecht blijkt te zijn.
In de media:
30 mei, Radio Merlijn
spirituele roman
Recensies
Arthur word ons aldus gepresenteerd als een hedendaagse Christusfiguur, compleet met onvolmaakte apostelen en waarachtige bekeerlingen. Dat is verrassend; in deze tijd vol ontmaskerde goeroes verwachtte ik half en half dat hij een charlatan zou blijken. Maar het werkt wel, en het maakt het boek interessant: inderdad blijkt niemand alleen maar goed of slecht te zijn, ook hij niet. - Lisette Thooft in Volzin nr. 12 - 11 juni 2010
- Genre
- Spiritualiteit
- Uitvoering
- Paperback
- Formaat
- 13,5 x 21,5 cm
- Druk
- 1e
- Pagina's
- 175 blz.
- Verschenen
- maart 2010
- ISBN
- 9789025960735
- Prijs
- € 15,90



