Boekpresentatie ‘Zo kan het niet langer’
20/04/2023
19:30 - 21:30
Athenaeum Boekhandel Spui en Nieuwscentrum
Spui 14-16
1012 XA, Amsterdam
Activiteit: Beurs
20/04/2023
19:30 – 21:30
Donderdag 20 april om 19.30 bij Athenaeum Boekhandel Spui presenteert uitgeverij Ten Have Zo kan het niet langer van Ralien Bekkers. Wees welkom!
Aanmelden voor de boekpresentatie
Aanmelden voor de boekpresentatie kan via promotie@uitgeverijtenhave.nl. De toegang is gratis.
Over Zo kan het niet langer
We staan op een cruciaal punt in de klimaatcrisis en met het oude, mannelijke leiderschap gaan we het niet redden. Ralien Bekkers put uit haar ervaringen bij internationale organisaties, waaronder de VN, om te laten zien dat er iets grondig mis is met het mannelijke machtsmonopolie.
Maar er is hoop. Steeds meer vrouwen en meisjes leiden de duurzame revolutie en werken aan de broodnodige systeemverandering. Zij wijzen volgens Bekkers de weg naar een houdbaar en vreugdevol leven hier op aarde.
Locatie
De boekpresentatie vindt plaats bij Athenaeum Boekhandel Spui, in Amsterdam. Het adres is Spui 14-16, 1012 XA Amsterdam.